Bize aşağıdaki iletişim adreslerimizden birinden ulaşabilirsiniz.

Email: webtoontr@gmail.com
Facebook sayfamıza mesaj atarak: http://fb.me/msg/webtoontr

Ayrıca blogumuzun yan tarafındaki sohbet widgetini kullanarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

{ 7 yorum ... read them below or Comment }

 1. Webtoon'ların tanıtımını yaptığınız için kendi adıma teşekkür ederim. Siz de uygun görürseniz sitemiz Manga Niva ile Webtoontr'nin dost siteler olmalarını isterim.

  Çalışmalarınızda başarılar...

  YanıtlayınSil
 2. Ligth novel çevirirmisiniz eğer çevirirseniz Arifureta shokugyou de sekai saikyou

  YanıtlayınSil
 3. webtoon çevirirken kullandığınız program nedir? tüm resimlerin tek parça olması gerektiğinden nasıl çevirip editleniyor?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çevirirken herhangi bir program kullanılmıyor. Editlerken Photoshop veya onun benzeri grafik düzenleme programları kullanılarak yazılar silinip yerine Türkçeleri yazılıyor. Nasıl editlendiği ile ilgili Youtube'a Webtoon Editleme yazarak aratarak bir sürü video bulabilirsin.

   İkinci sorunuzun yanıtı: Webtoonlar yayınlandıkları portallarda tek parça görünseler de tek parça halinde değiller. http://webtoontr.blogspot.com.tr/2014/04/raw-webtoonlar-nasl-indirilir.html Burada anlattığım şekilde bir raw (Korece) webtoon indirirseniz, eğer bölüm çok kısa değilse 3, 4, 5 veya daha fazla parçadan oluştuğunu görürsünüz. Bu parçaları hiç bozmadan editliyor editörler. Tek parça olduğu için sadece bir kere problem ile karşılaştım: webtoon upuzun tek parça halindeydi. Çok büyük olduğu için jpg veya png formatında kayıt edemedim. Ben de sorunun büyüklükten olabileceğini öngörerek iki parçaya ayırdım bölümü. Bu şekilde problemi çözdüm. Problem benim kullandığım Photoshop sürümünden de kaynaklanıyor olabilir.

   Sil
 4. Merhaba, sitenizde bulunan webtoonları başka siteler paylaşabiliyor mu?

  YanıtlayınSil
 5. ben bir çevirmenim ve önceden çeviri sayfam normalken şimdi görseller gelmiyor. ne uapmam gerek?başka bir tarayıcıda işe yaramıyor.

  YanıtlayınSil

- Copyright © 2013 Webtoon TR -