Webtoon Tr, yayın sürekliliğini sağlamak, yayın kalitesini artırmak ve webtoon okurlarına webtoonlarla ilgili farklı alanlarda da hizmet verebilmek için farklı alanlarda ve çok sayıda gönüllü ekip arkadaşlarına muhtaç. Eğer sizde webtoonları seviyor ve başkalarına da sevdirmek veya sevenlere yardımcı olmak istiyorsanız bize katılmanız için hiç bir engel yok demektir.

Aranan Şartlar:

 1. Webtoonları seven, az sayılamayacak miktarda webtoon okumuş.
 2. Yönetimle iletişimini kesmeyecek yani ilgilenemeyeceği zamanlar haber verecek.


İhtiyacımız Olan Alanlar

 • Facebook Sayfamız = 2 ile 5 arasında içerik editörü alınacaktır = Haftada en az 1 paylaşım yapabilecek (Aktif paylaşım yapanlardan bazılar sayfa yöneticiliğine yükseltilecektir)
 • Blog = 1 ile 3 arasında blog yazarı (Webtoon tanıtımı vb. yazacak) alınacaktır = Ayda en az 1 yazı yazabilecek
Alt limitlerimiz sadece örnek teşkil etmek amacıyla yazılmıştır. Hiç bir zorlamamız yoktur. Sadece uzun süre aktif olmayanların elinden yetkileri alınır.

El Atmak İstediğimiz Alanlardan Bazıları
 • Yerli bir webtoon ve webnovel portalı oluşturmak. Bunun için olabildiğince çok sayıda yazar ve çizere ihtiyacımız var. Ve eğer başarırsak serilerin belli bir periyotta yayınlanması ve kalitesinin düşmemesi için iyi bir disipline oturtmamız lazım ve bunun içinde yazar ve çizerlerle iyi iletişim kurabilecek editörlere ihtiyacımız var.
 • Webtoon çizer veya yazarlarıyla röportaj yapmak

Katılmak İsteyen Arkadaşlar;
Kendileri hakkında bilmemizin iyi olacağı webtoonlarla ne zaman tanıştığı gibi konuları ve kendileri hakkında yazmak istedikleri şeylerle birlikte yapabilecekleri şeyleri ve sık kullandığı bir iletişim adresini (Bizimle sürekli irtibatta kalabilecekleri bir platform. Örn: Skype) yazarak webtoontr@gmail.com adresine email atmaları gerekmektedir. Size en yakın sürede geri dönüş yapılacaktır.

{ 5 yorum ... read them below or Comment }

 1. Şuanda bir Web Mangası yapmaktayım adı ise Yeniden olucak, İzin verirseniz sitenizde yayınlamak istiyorum. Size ulaşabiliceğim bir E - Posta var mı?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba! Webtoon'unuzun tanıtımını biraz önce Manga-Tr'de görmüştüm. Webtoonunuzu bu
   blogta yayınlamaktan onur duyarım. webtoontr@gmail.com email adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

   NOT: Bazen webtoontr.com internet sitesi ile karıştıranlar olabiliyor. Bu blogun webtoontr.com ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

   Sil
 2. Bende webtoon yazarı olmak istiyorum ama nasıl kaydolacağımı bilmiyorum ve de nasıl webtoon oluşturacağımı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim..

  YanıtlayınSil
 3. aranıza katılmayı çok istiyorum

  YanıtlayınSil
 4. merhaba..ben bir hz yunus peygamber çizgiromanı yaptım.güzel sanatlar resim mezunuyum.çizgiroman 160 sayfa..renkli..ama manga değil.çizgiroman..bu çizgiromanı webtoon olarak yayınlayabilirmiyiz..linkinide atayımda inceleyin.eğer 160 sayfa fazla oluyorsa dört sayıya böleriz.40 ar sayfadan paylaşırız.ben resim öğretmeniyim ankarada.ama çizgiromandan kopamıyorum.hayatımını bununla kazanmak istiyorum.bu işten para kazanabilirmiyiz.sizin hikayelerinizide hatta manga olarak bile çizebilirim.
  çizgiromanın linki cbr formatında...
  http://www.mediafire.com/file/x19hdkknhrhiyk8/yunus+a%C4%9Fse.cbr

  birde şöyle medyum ismail diye bir çizgiromanım var.tamamen tabletle yapıldığı içiin ilk 15 sayfası kötü.sonraki sayfalar ise oldukça kaliteli.
  http://www.mediafire.com/file/dqabbu32ut96ini/iso.cbr/file

  YanıtlayınSil

- Copyright © 2013 Webtoon TR -